Raiffeisen stavební spořitelna

V roce 2010 jsme zrenovovali klientské centrum Raiffeisen stavební spořitelny. Na Žižkově jsme pracovali 3 měsíce a museli jsme se přizpůsobit plnému provozu. A to včetně kompletní revize a oprav veškerých neplech, které nám na stavbě zanechali minulí dodavatelé.

Jak to probíhalo?

Začali jsme návrhem nového interiéru. Pro lepší představu jsme vytvořili 3D vizualizace a vypracovali veškerou dokumentaci stavby včetně projektu všech technologií.

Kvůli provozu klientského centra jsme pracovali ve třech etapách. Jednotlivé práce jsme vykonávali denně po odchodu zaměstnanců. V jednotlivých etapách jsme odstranili původní sádrokartonové a zděné konstrukce stěn a stropů. Dále jsme připravili a upravili vodní, elektrické a vzduchové rozvody, topení a slaboproud.

Na základě nových dispozic jsme postavili nové příčky a stropní pohledy. Do stavebních otvorů jsme zasadili nové dveře, převážně vyrobené na míru a také speciální skleněné konstrukce pokladen a trezorového zázemí. Podlahy jsme zakryli novými čtvercovými koberci, dlažbou i PVC.

Každou rozpracovanou část během bouracích a stavebních prací jsme museli dokonale uzavřít, aby zaměstnanci Raiffeisen mohli nerušeně pracovat. V každé etapě jsme nově vymalovali stěny a doladili veškeré detaily.

Jak to dopadlo?

Práce jsme zakončili instalací mobiliáře a nábytku vyrobeného na míru (recepce, sedací soupravy). Také jsme byli nadšení z úzké spolupráce s dodavateli zabezpečovacích a docházkových systémů. Po dokončení prací jsme s Raiffeisen stavební spořitelnou dohodli na další spolupráci a dodnes se staráme o kompletní údržbu budovy.