Věnujeme se mimo jiné developerským projektům rekonstrukcí půd. Místům, které poskytují vaší stavbě pouhou pokrývku či nevyužitý prostor, dáme nový smysl.

Zeje vám díra ve fondu oprav nebo dokonce ve střeše?

Přestavení půdy vašeho domu na obytné patro považujeme za tu nejefektivnější cestu rekonstrukce.

Řekněme, že jakožto členové společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ) spoluvlastníte obytný dům. Vy i další majitelé bytů v domě měsíčně přispíváte nějakou částku do společného fondu. Pokud jste součástí bytového družstva, asi k tomu také splácíte původní investici do nemovitosti.

A asi vám nemusíme vykládat, jak finančně i časově náročná je údržba takové stavby.

Nabízíme cestu ven – pryč od vysokých nákladů

My od vás půdu koupíme. Najednou se na účtu vašeho družstva či SVJ ocitne spousta peněz. Tyto prostředky vám vydrží na údržbu budovy další desítky let. Zároveň jednotliví majitelé bytů či členové družstva nebudou muset přispívat každý měsíc již tak vysokou částku.

Vaši půdu zrekonstruujeme a postavíme v ní nové obytné byty. Kompletně zrekonstruujeme krov a vyměníme střešní krytinu. Vyspravíme fasádu, provedeme zateplení či výměnu oken. Obnovíme elektrické a vodovodní rozvody v domě a oživíme společné prostory. Dokonce zřídíme i výtah nebo zrekonstruujeme ten stávající.

Navíc vaši noví sousedé z půdních bytů ještě více sníží výši měsíční platby do společného fondu družstva nebo SVJ.

Co to znamená pro vás a vaši nemovitost?

Hodnota vašeho domu a tím pádem i jednotlivých bytů vzroste z důvodu celkové rekonstrukce budovy.

Horní patra již nebudou trpět zimou a nebude do nich zatékat. S nákupem se pohodlně svezete výtahem a do schodů už nebudete muset tahat ani kočárek.

Vypracujeme architektonický návrh interiéru společných prostor i jednotlivých bytů. Tak. A vaše budova bude jako nová.